Autoneum is globally leading in acoustic and thermal management for vehicles. The Company develops and produces multifunctional, lightweight components and systems for interior floor and engine bay as well as the underbody. Customers include almost all automobile manufacturers in Europe, North & South America, Asia and Africa. Autoneum operates 67 production facilities and employs around 16100 people in 24 countries. The Company with its headquarters in Winterthur, Switzerland, is listed on the SIX Swiss Exchange (ticker symbol AUTN).

Currently we are looking for:

Elektryk-Automatyk (Utrzymanie ruchu)

Poland - Katowice - 100%

Zadania

Bieżąca konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji technicznych zgodnie z harmonogramem

Usuwanie awarii maszyn

Prace naprawcze, serwisowe i remontowe

Zapewnienie ciągłości produkcji

Praca na warsztacie / hali produkcyjnej

Wymagania

Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne automatyka lub robotyka

Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Uprawnienia SEP

Gotowość do pracy 3 zmianowej od poniedziałku do piątku

Mile widziane

Znajomość zagadnień hydrauliki i pneumatyki

Doświadczenie minimum 1 rok na stanowisku automatyk w dziale utrzymania ruchu

Oferujemy

Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

Ubezpieczenie grupowe - możliwość dołączenia na preferencyjnych warunkach i dołączenia rodziny/ partnera

Ubezpieczenie medyczne - możliwość dołączenia na preferencyjnych warunkach i dołączenia rodziny/ partnera

Karta sportowa - możliwość dołączenia na preferencyjnych warunkach

Dofinansowanie posiłków w firmowej kantynie

Benefity z funduszu socjalnego

Dobrą atmosferę pracy

Owsiana 60A
+48721402131

Download PDF