Autoneum is globally leading in acoustic and thermal management for vehicles. The Company develops and produces multifunctional, lightweight components and systems for interior floor and engine bay as well as the underbody. Customers include almost all automobile manufacturers in Europe, North & South America, Asia and Africa. Autoneum operates 67 production facilities and employs around 16100 people in 24 countries. The Company with its headquarters in Winterthur, Switzerland, is listed on the SIX Swiss Exchange (ticker symbol AUTN).

Obecnie poszukujemy:

Kierownik Jakości

Poland - Nowogard - 100%

Zadania

- Realizacja polityki i celów zintegrowanego systemu zarządzania oraz wykonywanie działań, zgodnie z wymaganiami zawartymi w dokumentacji systemowej

- Bezpośredni nadzór nad pracą działu jakości i jej pracownikami

- Wdrażanie działań ukierunkowanych na poprawę jakości wyrobów i procesów produkcyjnych

- Budowanie i wdrażanie strategii jakościowej

- Prowadzenie nadzoru nad systemem jakości

- Dbanie o najwyższe standardy jakościowe

- Zarządzanie kosztami operacyjnymi zarówno w perspektywie krótko- i długoterminowej

- Nadzór nad jakością produkcji na poszczególnych etapach

- Tworzenie i doskonalenie narzędzi wspomagających zarządzanie jakością

- Bieżąca współpraca z kluczowymi odbiorcami i dostawcami produktów

- Udział w audytach wewnętrznych i certyfikacyjnych

- Inicjowanie i nadzorowanie realizacji działań korygujących i zapobiegawczych

- Szkolenie i motywowanie podległego zespołu

- Ścisła współpraca z innymi działami w firmie zapewniająca sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa, jak również w zakresie poprawy jakości

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne

- Minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu jakością

- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

- Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników

- Nastawienie liderskie co do rozwoju zespołu i promowania talentów

- Wiedza, doświadczenie, certyfikaty - IATF 16949, ISO 14001, ISO 45001, VDA, PPAP, APQP, FMEA

- Znajomość branży Automotive

- Zdolność analitycznego i konstruktywnego podejścia do rozwiązywania problemów

- Wysokie umiejętności interpersonalne

Oferujemy

- Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

- Samochód służbowy

- Pracę w międzynarodowej firmie

- Prywatną opiekę medyczną (Luxmed) dla pracownika z opcją rozszerzenia na rodzinę/partnera

- Ubezpieczenie grupowe

- Dofinansowanie do posiłków

- Benefity związane z Funduszem Socjalnym: dofinasowanie do wypoczynku Pracownika i jego dzieci, kartę MultiSport, karty przedpłacone itp.

- Szkolenia podnoszące kwalifikacje – możliwość zagranicznych podróży służbowych

- Pracę w energicznym zespole, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej

- Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych dla prestiżowych marek motoryzacyjnych

Autoneum Poland Sp. z o.o.
ul. Armii Krajowej 28d, 72-200 Nowogard

Download PDF